Про нас

Закарпатський обласний благодійний фонд “Едельвейс” створений групою фізичних осіб 30 квітня 2002 року.

В керівний склад фонду входять доктори та кандидати наук, депутати Ужгородської міської Ради.

Головною метою діяльності Фонду є – благодійна діяльність в інтересах набувачів благодійної допомоги – фізичних та юридичних осіб, які потребують матеріальної, фінансової, організаційної та іншої благодійної допомоги та покращення життєвого рівня різних соціально не захищених верств населення Закарпатської області.

На даний момент ЗОБФ «Едельвейс» має двохкімнатне офісне приміщення в центрі міста повністю оснащене оргтехнікою. Тут працюють висококваліфіковані спеціалісти – лікарі, юристи, психологи, котрі безкоштовно надають необхідну допомогу, або консультації всім потребуючим.

За весь час роботи ЗОБФ “Едельвейс”приймав участь у чисельних заходах, що організовувались у нашому регіоні – це надання благодійної та матеріальної допомоги потребуючим, підтримка молодіжних та скаутських організацій, допомога в лікуванні важкохворим, організація показу лялькових вистав у спеціалізованих закладах Закарпатської області, тощо.

За допомогою інших благодійних або громадських організацій, з якими ми тісно співпрацюємо була надана благодійна гуманітарна допомога у вигляді передачі одягу бідним, малозабезпеченим та сиротам. Фонд “Едельвейс” співпрацює з громадською організацією “Кідо” допомога дітям України”, м.Ендговен, Королівство Нідерландів.

Ми ведемо плідну співпрацю з Спілкою інвалідів “Схід Сонця”, іншими благодійними організаціями нашого регіону, релігійними громадами різних конфесій та органами місцевої влади різних рівнів.

З метою підвищення свого професійного рівня члени фонду приймають участь у тренінгах, семінарах та конференціях. Працівники Фонду мають досвід роботи у отриманні, розмитненні, веденні обліку та розподілі гуманітарної допомоги.

Також маємо багаторічний досвід у наданні допомоги з облаштування шелтерів та тимчасових місць прийому ВПО, зокрема, проведенні ремонтних та будівельних робіт, відновленні об’єктів житла та соціальної інфраструктури з метою допомоги місцевому населенню.

Команда наших спеціалістів, – інженери, техніки, координатори, операційні менеджери, – має представництво та розгорнуту мережу вузькопрофільних фахівців у всіх районах області та 64 громадах. Відтак, може забезпечити швидке та якісне відновлення об’єктів різної складності, зокрема, за допомогою залучення підрядних та субпідрядних організацій. Йдеться, серед іншого, про проведення ремонтних робіт різного формату в понад 200 колективних центрах розміщення ВПО, які наразі розгорнуті в Закарпатській області: невеликі ремонти шелтерів для покращення умов перебування та побуту внутрішньо переміщених осіб (проведення сантехнічних, електромонтажних та оздоблювальних робіт, серед іншого, із заміни вікон та дверей).

Також ми готові долучитися до створення додаткових місць для проживання внутрішньо переміщених осіб шляхом проведення ремонтих та реноваційних робіт у будівлях, які наразі не використовуються.

Маємо можливість орендувати сухі складські приміщення, що охороняються та досвід у організації транспортування допомоги у інші райони нашої області та за її межі.

Робота Фонду значно активізувалася з початком агресії російської федерації у лютому 2022 року. Кількість потребуючих громадян зростає катастрофічно, що вимагає від нас працювати 24/7.