Продовжуємо роботу над удосконаленням навичок спілкування з особами, що постраждали від війни.
У межах проєкту «Створення першого Закарпатського обласного центру психосоціальної підтримки населення, що постраждало від війни», ми продовжуємо навчання спеціалістів і спеціалісток соціального захисту, керівників і керівниць центрів компактного проживання ВПО навичкам спілкування з особами, які постраждали внаслідок військових дій.
Цього разу навчання на другому семінарі-тренінгу «Підтримка населення, що постраждало від війни. Виклики та досягнення» пройшли представники й представниці Мукачівського району, оскільки, центр надаватиме послуги психосоціальної підтримки населенню всієї Закарпатської області, це вимагає створення мережі активних і професійних спеціалістів і спеціалісток, які будуть постійно взаємодіяти з центром.
Особливу увагу приділяємо навичкам першого контакту – адже саме вони відіграють вирішальну роль у забезпеченні якісної підтримки для людей, які пережили важкі випробування.
На черговому семінарі, що відбувся 24 вересня 2024 року в місті Ужгород, ми обговорили ключові виклики, з якими стикаються соціальні працівники, і поділилися кращими практиками надання психосоціальної допомоги. Серед тем:
✅ Роль психологічного здоров’я у відновленні постраждалих
✅ Презентація нових програм підтримки та Гарячої лінії емоційної підтримки
✅ Навички стресостійкості та розуміння впливу травм на людину
Такі заходи допомагають не лише підвищити професіоналізм соціальних працівників, але й покращити якість підтримки людей у кризових ситуаціях. ????
Завдяки міжнародним партнерам і постійній підтримці ми продовжуємо працювати над відновленням нашого суспільства! ????
Захід було проведено в межах ініціативи «Створення першого Закарпатського обласного центру психосоціальної підтримки населення, що постраждало від війни», яку впроваджує БФ «Едельвейс» у партнерстві із Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОВА за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту«EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».